_

درباره اولدوز آذربایجان

ما که هستیم؟

گروه سرمایه گذاری صنعت ساختمان اولدوز آذربایجان ایرانیان گروهی است متشکل از افرادی فنی و اقتصادی که تلاش دارد با دقت در اصول سرمایه گذاری مدرن و رعایت به روزترین فناوری ها در حوزه تولید ابنیه و ساختمان، با تجمیع قدرت پول و دانش، ساختمان هایی را تولید کند که در راستای رفع نیازهای جامعه رو به توسعه کشور به عنوان سرمایه های عظیم اقتصادی این مرز و بوم هم تلقی گردد.
گروه سرمایه گذاری صنعت ساختمان «اولدوز آذربایجان ایران» در راستای تحقق توسعه اقتصادی و داشتن سهمی هرچند کوچک در تحول ساختار اقتصادی کشور، با سرمایه گذاری سهامدارانی از بخش خصوصی تشکیل گردیده است. شخصیت های حقیقی سرمایه گذار هریک حضوری پر رونق و پرسابقه در حوزه اقتصاد داشته و از گردش مالی مطلوب در چرخه سرمایه گذاری و اجرایی و اقتصادی برخوردار هستند
اولدوز آذربایجان
_

پروژه های ما

برخی از پروژه های مطرح شرکت صنعت و ساختمان اولدوز آذربایجان

مهندس آژنگ
_

پیام مدیر عامل

مهندس بهنام آژنگ 

امروزه توسعه پایدار در بسیاری از اقتصادهای پیشرفته، مرهون حضور موثر شرکت ها و بنگاه های موفق در عرصه اقتصادی است که از یک سو موجبات رشد تولید ناخالص ملی کشورها و سطح رفاه عمومی را در پی داشته و از سویی دیگر زمینه افزایش درآمد و ایجاد اشتغال در جوامع توسعه یافته را فراهم ساخته است.
در این میان مدیریت کارآمد و هوشمندانه بنگاه های اقتصادی، نقش کلیدی در تحقق مأموریت و اثربخشی شرکت ها ایفاء می‎نماید. به عبارت دیگر، مدیریت کارا و ثمربخش سرمایه های مالی و انسانی، از جمله مهمترین مهارت ها و دانش هائی است که موفقیت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی را تضمین می‌نماید؛ به نحوی که ارزش سرمایه را حداکثر و هزینه‌ آن را حداقل می سازد.
از همین رو انتظار می‌رود شرکت هائی همچون شرکت گروه سرمایه گذاری صنعت ساختمان اولدوز آذربایجان، در چارچوب اهداف و راهبردهای تدوین شده و با تکیه بر دانش و تجربیات ارزنده خود، همواره در مسیر رشد و تعالی سازمانی، حرکت نمایند. بدون تردید، بروز این امر، به حول و قوه الهی و در سایه همت و مسئولیت پذیری تمامی مدیران و کارکنان مجموعه گروه مذکور محقق خواهد گردید.

از سوی دیگر به دنبال تحولات اخیر در فضای عمومی کشور و نوید مساعد‌تر شدن شرایط برای فعالیت های اقتصادی، این شرکت با بهره گیری از تجربیات به دست آمده در پروژه‌های اجرا شده و در دست اجرا، با جدیت به دنبال اجرای طرح های جدید خواهد بود. با در نظر گرفتن شرایط توسعه ای کشور و نیاز به ترقی و توسعه صنعت ساختمان، افزایش تولید امری اجتناب ناپذیر است.
با در نظر گرفتن تجربیات سال های اخیر و توانمندی های مجموعه و با عنایت حضرت حق، امید می‌رود که گروه سرمایه گذاری صنعت ساختمان الدوز آذربایجان ایران بتواند با برداشتن گام های بلند و استوار در توسعه اقتصادی، صنعتی و اشتغال زائی کشور اسلامی ایران عزیز، به عنوان یک مجموعه اقتصادی خصوصی بزرگ و توانمند، نقش بایسته خود را به بهترین نحو ممکن ایفا نماید.
در پایان لازم می دانم از زحمات تمامی همکاران در این گروه تشکر و قدردانی نمایم. یقیناً بدون همدلی، همراهی و تلاش مجموعه سهامداران، مدیران و کارکنان در فضای صمیمی گروه، توفیقات کنونی محقق نمی‌گشت.

    خانهمهتاب قلمستانتماس با ما